mademaster cnc stakles
smart generation
 

CNC STAKLIŲ SERVISAS

remontas, aptarnavimas, konsultavimas

 

Turėdami didelę patirtį CNC staklių remonto ir aptarnavimo srityje, galime jums pasiūlyti savo pagalbą.

 

- Supažindinimas su jūsų įsigytų CNC staklių veikimo principu bei valdymo sistema

Dažniausiai perkant pirmas vienokio ar kitokio tipo CNC stakles, sugaištama begalę brangaus laiko aiškinantis, kaip jos veikia. Neretai dėl nežinojimo ir nepatyrimo pasitaiko ir staklių sugadinimo atvejų. Tai lemia papildomų investicijų poreikį į staklių remontą ar naujų komplektuojančių detalių užsakymą. Mūsų kvalifikuoti ir patyrę inžinieriai padės jums išvengti minėtų problemų, ko pasekoje jūs tikrai sutaupysite.

 

- CNC staklių diagnostika ir būklės įvertinimas

Dažnai pasitaikantis reiškinys, kai CNC staklių savininkas nežino, kaip teisingai prižiūrėti ir rūpintis staklėmis. Neatliekant reikiamos profilaktikos, tam tikrų staklių dalių ilgaamžiškumas gali sutrumpėti keletą kartų. Patikėkite staklių diagnostiką mūsų inžinieriams, ir jūs gausite visą informaciją apie staklių būklę.

 

- CNC staklių derinimas ir periodinis aptarnavimas

CNC staklės užtikrina didelį darbo tikslumą. Tačiau laikui bėgant dėl vibracijų, dinaminių apkrovų ir kitų panašių reiškinių, staklės gali prarasti tikslumą. Tokiu atveju reikalingas kvalifikuoto specialisto įsikišimas. Mūsų inžinieriai gali jums padėti periodiškai patikrinti staklių darbo tikslumą ir, reikalui esant iš naujo suderinti stakles.

 

- CNC staklių elektrinės ir mechaninės dalies remontas

Sugedus staklėms, pirma mintis – kuo greičiau jas pataisyti. Dažniausiai staklių prastova nulemia didelius nuostolius: sustoja gamyba, vėluoja užsakymų įvykdymas. UAB Mademaster užtikrina greitą reakciją į gedimą, kvalifikuotą diagnostiką ir profesionalų remontą.

 

- Naudotų CNC staklių elektroninės dalies ir valdymo sistemos modernizavimas

XXI amžius yra ypatingas tuo, kad technika tobulėja greičiau, negu spėji į ją deramai įsigilinti. CNC staklės yra paremtos kompiuteriniu valdymu. Tai, kas puikiai veikė prieš 10 metų, šiandien gali paprasčiausiai strigti dėl kompiuterinės technikos naujovių. Mūsų inžinieriai padės jums įvertinti jūsų esamos CNC sistemos techninės senatvės lygį ir padėti techniškai pajauninti jūsų stakles.

 

- Konsultacijos renkantis naujas CNC stakles, valdymo sistemą, programinę įrangą staklėms

Neturint patirties, labai sunku išsirinkti būtent jums tinkamas stakles. Galite permokėti, jei staklės turės jums perteklinių funkcijų. arba įsigyti stakles, kurios netenkins visų jūsų lūkesčių. UAB Mademaster specialistai padės jums įvertinti jūsų poreikius ir padėti išsirinkti labiausiai tinkančias stakles.

 

- Pagalba bei konsultacijos įsigyjant ir derinant naudotas CNC stakles

Nusipirkus naudotas stakles, prieš transportavimą dažniausiai tenka atjungti stakles nuo elektros tinklo, prireikia atjungti nuo staklių papildomą įrangą. Po transportavimo, visą įrangą vėl tenka pajungti į vieną bendrą sistemą, o stakles suderinti ir paruošti darbui. Mūsų darbuotojai padės tai atlikti greitai ir profesionaliai, ko pasekoje išvengsite nesklandumų ir sutaupysite laiko.

 

- Pagalba ieškant kliento jūsų parduodamoms naudotoms staklėms

Nusprendę įsigyti naujas stakles, dažniausiai susiduriate su problema parduoti nebereikalingas naudotas stakles. Turėdami didelį pažinčių ratą gamybinių įmonių tarpe, galime greitai padėti rasti tinkamą šeimininką jūsų naudotoms staklėms.