mademaster cnc stakles
smart generation
 

CNC STAKLIŲ SERVISAS

konsultavimas, aptarnavimas, techninė priežiūra

 

Turėdami didelę patirtį CNC staklių remonto ir aptarnavimo srityje, galime jums pasiūlyti savo pagalbą.

 

 

- Konsultacijos renkantis naujas CNC stakles, staklių išpildymą, valdymo sistemą, programinę įrangą


Neturint patirties labai sunku išsirinkti tinkamas stakles ir servisą, nes garsių gamintojų staklės yra brangios, išskyrus  biudžetinius modelius skirtus besivystančioms rinkoms, o jų servisas kainuoja taip pat nepigiai ir kaina sunkiai įkandama net ir pasiturinčioms įmonėms. Todėl įprasta ieškoti pigesnių alternatyvų, tačiau norint įsigyti pigiau ir gauti vietinį aptarnavimą bei techninę priežiūrą taip pat pigiau, reikia susitaikyti su atitinkamais kompromisais, nes mokant pigiau kartu reikia ir suprasti, kad kažko negaunama.

 

Nebūtinai pigesnių staklių bus prastesnė pjovimo kokybė, bet gali skirtis funkcionalumas, automatizacijos lygis, techninis išpildymas, sistemos stabilumas, darbo resursas, programavimo ypatumai. Kai susikryžiuoja kompromisai ir kaina, čia klientui ir prasideda didžiausias galvos skausmas, nes norisi gerai ir pigiai, o kad suprasti niuansus, nepasiklysti tarp kompromisų ir mokėti tinkamai susidėlioti prioritetus, reikia būti šios srities t.y mechatronikos specialistu.

 

Arba galima pasikonsultuoti su pardavėjais, bet pardavėjo konsultacijos ir pateikiama informacija yra šališka, nes daugiau yra demonstruojami pardavimų vadybos įgūdžiai ir marketinginiai triukai, nei inžinerinės žinios, jei galutinis konsultacijos tikslas yra įtikinti klientą pirkti būtent jo produktą. Kad to išvengti, mes bendraudami su potencialiu klientu naudojame metodiką, kuri leidžia per trumpą laiką išmokyti klientą nors minimaliai suprasti, ką reikia lyginti ir kodėl, ir pačiam priimti sprendimą.

 

 

 - CNC staklių aptarnavimas ir techninė priežiūra


Atliekame CNC staklių aptarnavimą  ir techninę priežiūrą tik pasirašius ilgalaikes sutartis. Klientai, kurie pirko stakles iš UAB MadeMaster gauna nemokamą periodinį 3 metų aptarnavimą, klientui susimokant tik už dalis ir medžiagas, o nemokamą pilną techninę priežiūrą gauna 1 metus po staklių perdavimo akto pasirašymo. Toliau pagal susitarimą.

 

Ar reikia aptarnavimo? Dalį aptarnavimo, kaip dulkių išpūtimas ar mechaninių dalių sutepimas, mes perleidžiame klientui, kuris veda staklių aptarnavimo žurnalą. Bet CNC staklės yra precizinis įrenginys ir dirbant dėl vibracijų, dinaminių apkrovų, dažnų temperatūrinių pokyčių ir kitų panašių reiškinių, staklės praranda dalį tikslumo. Todėl jas periodiškai reikia derinti. Labai dažnai pasitaikantis atvejis, kada įmonė perka žinomų prekinių ženklų stakles, tačiau taupumo sumetimais renkasi nekvalifikuotą servisą, ko pasekoje nusivilia. Todėl patarimas būtų gilintis ne tik į staklių specifikaciją ar prekinio ženklo žinomumą, bet ir lygiagrečiai įvertinti pardavėjo technines kompetencijas. Jei patys negalite įvertinti, pasamdykite, kas gali įvertinti.

 

Ar reikia techninės priežiūros? Staklių dalių darbo resursui einant į pabaigą išauga gedimų tikimybė, bet šiuo atveju daug ką lemia staklių savininko požiūris, ar dirbti su staklėmis iki pirmo gedimo, ar naudoti prevencines priemones. Šiuo klausimu daug neišsiplėskime, nes didžioji dalis staklių savininkų renkasi pirmąjį variantą. 

 

Jei staklėse yra integruota nuotolinio valdymo sistema, ką turi dauguma mūsų CNC staklių, inžinierius gali prie staklių prisijungti per keletą minučių, nepriklausomai kurioje pasaulio vietoje jis yra, su sąlyga, kad tuo metu nėra užimtas.

 

 

- Naudotų CNC staklių valdymo sistemos modernizavimas


XXI amžius yra ypatingas tuo, kad technika tobulėja greičiau, nei spėjama į ją deramai įsigilinti. Arba reikia gilintis kiekvieną dieną. CNC staklės yra paremtos kompiuteriniu valdymu, tad tai, kas puikiai veikė prieš 10 metų, šiandien gali paprasčiausiai strigti dėl IT progreso. Didieji valdymo sistemų gamintojai savo gaminius atnaujina kas 3 metus, tad jei CNC staklėms dabar 10 metų ir jose buvo integruota tų laikų moderni valdymo sistema, tai šiai dienai ji atsilieka 3-mis kartomis. Galima valdymo sistemos ir nekeisti, bet reikia turėti omenyje, kad sistemų gamintojai po 10 metų nutraukia savo produktų techninį palaikymą, todėl reikalingas dalinis sistemos tiek software, tiek hardware atnaujinimas. Bet tas liečia tik profesionalias valdymo sistemas.

 

Mūsų inžinieriai padės jums įvertinti jūsų esamos CNC valdymo sistemos techninės senatvės lygį ir padėti techniškai pajauninti jūsų stakles. Jei staklėse yra mėgėjiška valdymo sistema, tai jos veikimo principas ir tarnavimo laikas panašus į skaičiavimo mašinėlės – gali tarnauti ilgai ir nuobodžiai ir nieko naujinti nereikia. 

 

 

 - Pagalba ieškant kliento jūsų parduodamoms naudotoms staklėms


Nusprendus įsigyti naujas stakles, dažniausiai susiduriama su problema parduoti nebereikalingas naudotas stakles. Turėdami didelį pažinčių ratą gamybinių įmonių tarpe, galime padėti rasti naują šeimininką jūsų naudotoms staklėms. Padarykite keletą foto ir mes įkelsime jas į savo tinklapį, vadinasi, tikimybė padidėja, kad stakles nupirks greičiau. Jei būsimasis pirkėjas norės staklių būklės techninio įvertinimo, mes tokią paslaugą taip pat galėsime suteikti, kaip trečioji šalis, neatstovaujanti nei pirkėjo, nei pardavėjo, nes tokiu būdu yra išsaugomi geri santykiai su abiem pusėm.

 

- Susisiekite, patarsime:


Inžinierius Simas

+370 671 33774

simas@mademaster.com